خرید بالای 300 هزار تومان ارسال رایگان

آپ بک لینک در تلگرام | آپ بک لینک در اینستاگرامآپ بک لینک در آپارات |آپ بک لینک در یوتیوب

 

چگونه از جستجوگر بک لینک Ahrefs استفاده کنیم؟

برای جستجوی بک لینک های مرتبط، به اکسپلورر سایت جستجوگر بک لینک های Ahrefs مراجعه کنید.
Ahrefs_Backlink_Checker_1

جستجوگر بک لینک Ahrefs

به عنوان مثال، https://mycompetitor/blog/ahref یا https://mycompetitor.com را می توان کپی و در کادر ارائه شده جایگذاری کرد.
Ahrefs_Backlink_Checker_2

افزودن URL به جستجوگر بک لینک Ahrefs

برای صفحات وب، روش URL دقیق را از منوی کشویی انتخاب کنید. برای وب سایت ها، حالت *.domain/* را از منوی کشویی انتخاب کنید.
Ahrefs_Backlink_Checker_3.

انتخاب پسوند

در منوی سمت چپ، به گزارش مربوط به بک لینک ها بروید.
در نتیجه، اطلاعات زیادی به شما ارائه می شود، از جمله:
صفحه ای که لینک از آن منشاء می گیرد.
متن یا کلماتی که با کلیک روی آنها به صفحه مورد نظر منتهی می شود به عنوان متن لنگر شناخته می شود.
ترافیک موتور جستجو به صفحه اتصال نشان دهنده میزان ترافیک است.
اولین لینک مشاهده شده
Ahrefs_Backlink_Checker_4.

پروفایل بک لینک در Ahrefs

پایگاه داده Ahrefs Backlink Checker شامل 212 میلیارد صفحه است که آن را به بزرگترین پایگاه داده بک لینک تبدیل می کند. داده ها از اینترنت بازیابی می شوند و هر 15 تا 30 دقیقه یکبار تجدید می شوند. 4.1 میلیون صفحه در هر دقیقه خزیده می شوند. خزنده Ahrefs Backlink Checker سریعتر از Bing، Yahoo و Yandex است. با استفاده از Backlinks Report Site Explorer، ممکن است ببینید چه وب سایت های دیگری به یک صفحه وب خاص یا وب سایت مورد نظر پیوند می دهند. بک لینک رقبا با بازدید از وب سایت آنها قابل مشاهده خواهد بود.

دوره رایگان: ابزارها و تکنیک های بازاریابی دیجیتال
SEO، ایمیل، پولی، بازاریابی وابسته و موارد دیگر را بیاموزیداکنون ثبت نام کنیددوره رایگان: ابزارها و تکنیک های بازاریابی دیجیتال


ویژگی های Ahrefs Backlink Checker


کاوشگر سایت
یک URL را در Site Explorer وارد کنید تا ببینید چه سایت های دیگری به یک صفحه یا سایت معین پیوند می دهند. داشبوردی با داده های مربوط به معیارها، بک لینک ها و ترافیک ارگانیک آن سایت نیز ارائه خواهد شد. در قسمت پایین صفحه، اطلاعات مهمی مانند:

URL هایی که به صفحه وب شما اشاره می کنند
اشاره به دامنه هایی که یا اضافه یا حذف شده اند
بک لینک های گم شده و به دست آمده
دامنه های سطح بالای کشور در محیط
کلمات و اصطلاحاتی که به عنوان یک نقطه مرجع عمل می کنند
نمایه بک لینک
ویژگی معروف به Backlink Profile برای مشاهده دقیق نمایه بک لینک هر URL استفاده می شود. برای عمیق تر شدن، می توانید از فیلترهای پیشرفته استفاده کنید.

Ahrefs_Backlink_Checker_5

نمایه بک لینک Ahrefs

مرتب سازی و فیلتر کردن بر اساس:

زبان
نوع پیوند (NoFollow، DoFollow، Redirect)
نمونه ها (وبلاگ ها، ویکی ها، سیستم های نظرات)
رتبه یک وب سایت (DR)
بررسی وب سایت (UR)
استفاده از نام دامنه به عنوان مرجع
Ahrefs_Backlink_Checker_6

گزارش بک لینک

 

اگر سایتی دارای بک لینک های زیادی است، Do-follow باید به عنوان نوع پیوند انتخاب شود. هزاران پیوند بی فالو بدون فالو را می توان از این طریق منتقل کرد.

بک لینک های جدید
تابع New Backlinks لیستی از بک لینک های جدید را برای شما و سایت های رقیبتان در اختیار شما قرار می دهد. خزنده های وب در Ahrefs Backlink Checker بسیار سریع هستند، بنابراین شما هر روز پیوندهای تازه ای پیدا خواهید کرد. نمای تقویم در بالای گزارش ظاهر می شود. بک لینک های هر روز در اینجا نمایش داده می شوند.

Ahrefs_Backlink_Checker_7.

 

تجزیه و تحلیل بک لینک های جدید

 

بک لینک های شکسته
با استفاده از این قابلیت، لینک های شکسته را در وب سایت رقیب شناسایی کنید. مهمتر از آن، به شما فرصتی داده می شود تا پیوندهای منحصر به فرد آنها را به جای پیوندهای شکسته اضافه کنید.

Ahrefs_Backlink_Checker_8

تجزیه و تحلیل بک لینک شکسته

برنامه PG در بازاریابی دیجیتال و تجزیه و تحلیل
توسط IIIT Tiruchirappalliاکنون ثبت نام کنیدبرنامه PG در بازاریابی دیجیتال و تجزیه و تحلیل
دامنه های ارجاع دهنده
لیستی از دامنه هایی که دارای یک یا چند بک لینک به سایت یا URL هدف هستند در این گزارش گنجانده شده است. این ویژگی ها همه دامنه هایی را که به دامنه شما متصل هستند و همچنین داده های مهم SEO را به شما نشان می دهد.

رتبه یک وب سایت (DR)
جستجوگر رتبه بک لینک توسط Ahrefs (AR)
اشاره به دامنه ها
دامنه هایی که به هم مرتبط هستند
تخمین ترافیک وب ارگانیک
پیوندهایی به مقصد مورد نظر
Ahrefs_Backlink_Checker_9

 

ارجاع به تجزیه و تحلیل دامنه

 

تقاطع پیوند
ابزار Link Intersect Ahrefs Backlink Checker یکی از کم استفاده ترین ابزارهاست. وب سایت های رقبای شما که هنوز به وب سایت شما متصل نشده اند را می توانید با استفاده از این ابزار پیدا کنید.

Ahrefs_Backlink_Checker_10

پیوند صفحه متقاطع

حداکثر ده رقیب می توانند وارد این عملکرد شوند، که لیستی از تمام بک لینک های ممکن که رقبای شما جمع آوری کرده اند را در اختیار شما قرار می دهد. ممکن است اطلاعات زیادی از جستجوگر بک لینک Ahrefs به دست آورید، از جمله متن لنگر، URL یک بک لینک، و وضعیت یک فالوور.

Ahrefs_Backlink_Checker_11

گزارش تقاطع پیوند

بهترین توسط پیوندها
با استفاده از ویژگی «بهترین براساس پیوند»، می‌توانید ببینید که کدام صفحات بیشتر به صفحه وب یا وب‌سایت مورد نظر پیوند داده می‌شوند. به عنوان مثال، می توان تعیین کرد که کدام صفحات وب در وب سایت های رقبای خود بیشترین بک لینک را دریافت کرده اند. این امکان وجود دارد که اگر پست تا این حد محبوب باشد، آن را پیگیری کنند.

Ahrefs_Backlink_Checker_12

بهترین عملکرد صفحات با لینک

بهترین توسط لینک رشد
وقتی به رشد لینک اخیر دامنه نگاه می کنید، می توانید ببینید که کدام صفحات در یک، هفت و سی روز گذشته بیشترین توجه را به خود جلب کرده اند. یک صفحه تعداد زیادی لینک را به سرعت دریافت می کند. به عنوان مثال، زمانی که روزنامه نگاران به دنبال منابع هستند، به طور طبیعی از کلمات کلیدی مانند منبع و روزنامه نگار برای جذب لینک استفاده می کنند.

به عبارت دیگر، این نتیجه تلاش قابل توجه سایت برای تبلیغ آن اطلاعات خاص است. انتظار می رود که رتبه بندی برای یک عبارت جستجوی محبوب با استفاده از افراد بیشتری از اهمیت بیشتری برخوردار شود.

Ahrefs_Backlink_Checker_13.

 

پیشنهادات پیوند

 

دامنه های مرتبط
ویژگی دامنه های پیوندی، تجزیه و تحلیل SEO را برای همه دامنه های مرتبط به بیرون و همچنین سایر شاخص های مفید SEO که در زیر ذکر شده است نشان می دهد:

رتبه یک وب سایت (DR)
بررسی کننده رتبه بک لینک توسط Ahrefs (AR)
دامنه های کل و ارجاع دهنده
تعداد کل دامنه های پیوند شده
تخمین ترافیک وب ارگانیک
تعداد بک لینک های کل و دنبال شده هدف مورد نظر چقدر است
Ahrefs_Backlink_Checker_14.

دامنه های لینکین

دوره رایگان استراتژی دیجیتال مارکتینگ
کمپین ها و ابتکارات خود را مانند یک حرفه ای استراتژی کنیداکنون ثبت نام کنیددوره رایگان استراتژی دیجیتال مارکتینگ
لینک های شکسته
همه صفحاتی را در یک صفحه یا URL هدف که لینک های خروجی را در گزارش شکسته اند لیست می کند. این ویژگی به شما کمک می‌کند پیوندهای خارجی را که کار نمی‌کنند پیدا کنید و بعداً آن‌ها را تعمیر کنید. تعمیر لینک های شکسته تجربه شما را بهبود می بخشد و سرمایه گذاری ارزشمندی است.

Ahrefs_Backlink_Checker_15

 

لینک های شکسته

 

هشدارها
این گزارش هرگونه اشاره ای به نام تجاری شما و رقبا را پیگیری می کند . Ahrefs Backlink Checker به شما در مورد هرگونه نام تجاری جدید در وب بر اساس عبارات و دوره جستجوی مشخص شده هشدار می دهد. شما به طور خودکار از هر گونه نام تجاری جدید در اینترنت آگاه خواهید شد.

کاوشگر محتوا
اگرچه این ویژگی در ابتدا برای کمک به کاربران در یافتن محتوا طراحی شده بود، اما اکنون برای یافتن بک لینک ها استفاده می شود. استفاده از هر عبارت یا کلمه کلیدی محل خوبی برای شروع است. به صفحات مربوطه هدایت خواهید شد. برای ایجاد لینک، از این ابزار برای مکان یابی صفحات شکسته استفاده کنید.

Ahrefs_Backlink_Checker_16

پیشنهادات محتوا

سوالات متداول
1. با استفاده از بک لینک جستجوگر Ahrefs، چگونه از سایت های دیگر بک لینک دریافت می کنید؟
از یک تحلیلگر بک لینک رایگان مانند Ahrefs Backlink Checker استفاده کنید تا ببینید یک وب سایت چند بک لینک دارد. این کار به سادگی کلیک روی بررسی بک لینک ها پس از تایپ نام دامنه یا URL است. شما می توانید تعداد کل لینک های ورودی و دامنه های ارجاع دهنده (وب سایت هایی که به سایت شما پیوند دارند) را بررسی کنید.

2. کاربرد بک لینک جستجوگر Ahrefs چیست؟
یکی از عملکردهای اصلی بک لینک جستجوگر Ahrefs، بررسی پروفایل لینک وب سایت و رتبه بندی کلمات کلیدی است. علاوه بر این، می توانید از جستجوگر بک لینک Ahrefs برای تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی گوگل، یوتیوب و آمازون استفاده کنید.

3. هزینه های مربوط به استفاده از Ahrefs Backlink Checker چیست؟
افراد ممکن است از برخی از ابزارهای Ahrefs Backlink Checker به صورت رایگان برای بهبود سئوی وب سایت خود استفاده کنند. سلامت سئو ممکن است با این ابزار کنترل شود. تست های بیش از صد مورد مختلف سئو از طریق ابزار وب مستر در دسترس است. اکثر ویژگی ها نیاز به یک حساب پریمیوم دارند.

4. آیا Ahrefs Backlink Checker را می توان برای PPC مناسب در نظر گرفت؟
حتی اگر Ahrefs Backlink Checker تا حد زیادی به عنوان یک ابزار SEO شناخته شده است، همچنین دارای قابلیت های گسترده PPC است. Ahrefs Backlink Checker یک ابزار قدرتمند PPC است که به شما امکان می دهد تبلیغات رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنید. این ابزارها به کشف کلمات کلیدی که رقبا برای آن پول پرداخت می کنند و نظارت بر منبع ترافیک آنها کمک می کند.

آیا شما حرفه ای هستید که می خواهید متخصص بازاریابی دیجیتال شوید؟ اکنون دوره صدور گواهینامه متخصص بازاریابی دیجیتال را بررسی کنید .
امیدواریم تمام موارد ضروری برای استفاده از جستجوگر بک لینک Ahrefs را پیدا کرده باشید. چندین ابزار و مفاهیم دیگر وجود دارد که برای تبدیل شدن به یک بازاریاب دیجیتال هزاره باید آنها را بدانید. چگونه می توانید این مهارت ها را به دست آورید؟ بلافاصله به Simplilearn بروید و هر دوره ای را که مناسب شماست شروع کنید!

یکی از محبوب ترین دوره های ما، برنامه بازاریابی دیجیتال پس از فارغ التحصیلی با مشارکت دانشگاه پردو و ایجاد مشترک با فیس بوک است. شما این شانس را خواهید داشت که ابزارهای برتر بازاریابی دیجیتال را از طریق کلاس های مستر با حضور کارشناسان فیس بوک و پردو و مطالعات موردی انتشارات تجاری هاروارد بیاموزید.

آخرین مطالب بلاگ

10 عارضه‌ای که باید انتظارش را داشته باشید و عوارض قرص ضد بارداری

13 بهمن 1401
10  عارضه‌ای که باید انتظارش را داشته باشید و عوارض قرص ضد بارداری

عوارض قرص ضد بارداری چگونه خود را نشان می‌دهند؟ بیشتر اوقات یکی از نگرانی‌های بانوان در زمان مراجعه به دکتر زنان، عوارضی است که امکان دارد بابت مصرف قرص های...

رفتن به مدرسه دولتی، چقدر آب می‌خورد؟

02 مهر 1401
رفتن به مدرسه دولتی، چقدر آب می‌خورد؟

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، با شیوع کرونا و تعطیلی مدارس، خانواده‌ها نزدیک به دو سال طعم خرید مایحتاج آغاز سال تحصیلی را نچشیده بودند و حالا...

مقتول می‌خواست ساخت‌وساز غیرقانونی انجام دهد

02 مهر 1401
مقتول می‌خواست ساخت‌وساز غیرقانونی انجام دهد

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه شهروند، همین مسأله سرآغاز یک درگیری سخت بین آنها شد و دهیار روستا دست به قتل زد. او مدتی را فرار کرد...

افغانستان و چالش ادامه‌دار تأمین حقابه هامون

02 مهر 1401
افغانستان و چالش ادامه‌دار تأمین حقابه هامون

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه همشهری، وزارت امور خارجه و سازمان حفاظت محیط‌زیست از زمان روی کار آمدن طالبان در افغانستان و حتی پیش از آن در...

لیلا بلوکات از امین تارخ نوشت +عکس

02 مهر 1401
لیلا بلوکات از امین تارخ نوشت +عکس

لیلا بلوکات با انتشار تصویری از امین تارخ درگذشت این هنرمند را در اینستاگرام خود تسلیت گفت. Read more

شاهکار جدید مرسدس بنز+عکس

02 مهر 1401
شاهکار جدید مرسدس بنز+عکس

مرسدس بنز C۶۳ S E-Performance در دو مدل سدان و استیشن رونمایی شد.مرسدس بنزی که می تواند لقب قدرتمندترین و سریع‌ترین خودروی کامپکت دنیا را یدک بکشد. Read more https://www.afkarnews.com/fa/tiny/news-1141574

اظهار پشیمانی جمعی از آشوبگران+فیلم

02 مهر 1401
اظهار پشیمانی جمعی از آشوبگران+فیلم

جمعی از دستگیرشدگان حوادث اخیر در خراسان شمالی، نسبت به اقدامات خود اظهار پشیمانی کردند. Read more https://www.afkarnews.com/fa/tiny/news-1141573

تغییر ساعت اجرای طرح ترافیک تهران از امروز

02 مهر 1401
تغییر ساعت اجرای طرح ترافیک تهران از امروز

به گزارش سلامت نیوز، سرهنگ علی همه‌خانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تغییر ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران گفت:‌برابر تصمیمات اتخاذ شده با آغاز مهرماه ساعت اجرای...

روشهای مختلف ارتقای تاب‌آوری در مبتلایان به ایدز

02 مهر 1401
روشهای مختلف ارتقای تاب‌آوری در مبتلایان به ایدز

دکتر جواد طلسچی یکتا؛ مدیر و موسس خانه تاب آوری ایرانیان طی یادداشتی به سلامت نیوز نوشت : نخستین روزهایی که بیماری اچ‌آی‌وی در جهان نامش بر سر زبان‌ها افتاد،...

سرانجام حق مسکن ۶۵۰ هزار تومانی کارگران چه شد؟

02 مهر 1401
سرانجام حق مسکن ۶۵۰ هزار تومانی کارگران چه شد؟

یک کارشناس بازار کار گفت: در حال حاضر این ابهام و عدم پاسخگویی در مورد حق مسکن کارگران طی ۵ ماه گذشته ادامه پیدا کرده و دولت حاضر به پاسخ‌گویی...

نفوذ جریانات خنک شمالی به کشور از امروز/ تهران خنک‌تر می‌شود

02 مهر 1401
نفوذ جریانات خنک شمالی به کشور از امروز/ تهران خنک‌تر می‌شود

به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، فریبا گودرزی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز با نفوذ جریانات خنک شمالی برای استان‌های گیلان، مازنداران،...

اجاره مسکن رکورد تاریخی زد / رونق اجاره‌های دلاری و یورویی

02 مهر 1401
اجاره مسکن رکورد تاریخی زد / رونق اجاره‌های دلاری و یورویی

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه اعتماد، بر اساس جدیدترین گزارش مرکز آمار ایران متوسط قیمت فروش هر مترمربع زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی معامله‌شده از طریق...

احکام رتبه‌بندی معلم‌ها چه موقعی صادر می‌شود؟

02 مهر 1401
احکام رتبه‌بندی معلم‌ها چه موقعی صادر می‌شود؟

به گزارش سلامت نیوز به نقل از تسنیم، یوسف نوری اظهار کرد: برنامه‌های بازگشایی مدارس را در قالب پروژه‌ مهر از ابتدای سال شروع کردیم و کارها را در ۶...

امین تارخ درگذشت - سلامت نیوز

02 مهر 1401
امین تارخ درگذشت - سلامت نیوز

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا،این هنرمند که از چند روز پیش به علت سکته قلبی در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری بود، امروز ۲ مهر ماه از...

بهترین ویتامین ها برای کودکان

01 آذر 1400

یک رژیم غذایی متعادل قادر به تأمین نیازهای بدن کودکان به مواد مغذی برای رشد و تکامل می­باشد. اما برخی کودکان رژیم غذایی محدودی دارند یا قادر به جذب مناسب...

پشتیبانی 24 ساعته

مشاوره رایگان

 

یک هفته تضمین عودت

ضمانت اورجینال

 

ارتباط با ما

برای ارتباط با ما جهت رزرو بک لینک و رپورتاژ آگهی و با درج مشخصات سایت شما در صفحات مختلف و ... میتونید به سایت ما به آدرس خرید بک لینک آی آر مراجعه نمایید

ایمیل : info {at} kharidbacklink.ir

تماس : 0914.411.8533

مشاوره سئو : 0919.337.5082

واتس اپ و تلگرام : 0914.411.8533

 

منوی اصلی سایت