خرید بالای 300 هزار تومان ارسال رایگان

آپ بک لینک در تلگرام | آپ بک لینک در اینستاگرامآپ بک لینک در آپارات |آپ بک لینک در یوتیوب

 

راهنمای کامل کلایمر خانه


بلند کردن خانه به فرآیند بالا بردن یک خانه از فونداسیون موجود آن اشاره دارد. اما من حدس می زنم که شما از قبل این را می دانید.

چیزی که احتمالاً نمی دانید این است که بسته به دلیل خاصی که خانه خود را مرتفع می کنید و یکپارچگی سازه، خانه شما می تواند از 5 اینچ تا 12 فوت بلند شود.

بلند کردن خانه همچنین به عنوان بالا بردن خانه، جک خانه یا جک ساختمان شناخته می شود.

برای کسانی که می خواهند ارزش خانه و فضای اضافی را در قالب یک زیرزمین تمام شده بدون تجاوز بیش از حد به فضای حیاط یا ایوان بیافزایند، بلند کردن خانه شما ممکن است گزینه مناسبی باشد.

این نه تنها یک راه مبتکرانه برای ایجاد فضا از حالت اولیه است ، بلکه می تواند یک رویکرد اقتصادی برای تغییر فضای زندگی شما نیز باشد.

این به این دلیل است که از هزینه های اضافی که از تلاش برای فروش خانه شما برای خرید خانه دیگری متحمل می شود جلوگیری می کند. (هزینه جابجایی، عوارض ملک، مالیات و غیره)

 

درک چگونگی بلند کردن خانه ها


بالا بردن خانه به طور خلاصه است: خانه را محکم کنید. خانه را بلند کن بند شلوار. دوباره بلندش کن تکرار.

مطمئناً، روند واقعی کمی پیچیده‌تر و سخت‌تر است، اما عمدتاً همین است.

روش استانداردی که توسط اکثر کلایمرهای خانه در سیاتل اتخاذ می شود، شامل اجرای تیرهای فولادی در زیر خانه، سپس استفاده از جک های همگام برای بالا بردن آن در حالی که زیر آن اضافه می شود.

این روش به صورت مرحله ای اجرا می شود. در اینجا دو جزء اصلی مورد نیاز است: جک های هیدرولیک برای بلند کردن خانه، و گهواره برای پشتیبانی.

در طول فرآیند ارتفاع، کلایمرهای خانه خانه را جدا از پایه آن برش می دهند و آن را روی جک های هیدرولیک بالا می برند. سپس آنها را توسط تکیه گاه های موقت به نام گهواره نگه می دارند، در حالی که یک پایه جدید یا توسعه یافته در زیر ساخته می شود.

ابتدا سوراخ هایی با فواصل زمانی در دیوار فونداسیون ایجاد می شود تا بتوان یک سری تیرهای فولادی را در نقاط بحرانی زیر اسکلت کف نصب کرد.

هر تیر به گونه ای قرار می گیرد که عمود بر کف باشد. سپس مجموعه دوم تیرها در زیر و عمود بر مجموعه اول قرار می گیرند.

هنگامی که هر تیر فولادی و جک در جای خود قرار گرفتند، فرآیند ارتفاع شروع می شود. هر جک فقط تا این حد بالا خواهد رفت. بنابراین در طول فرآیند، جک‌های خانه و هیدرولیک در فواصل زمانی که جک‌ها بالا می‌آیند، پشتیبانی می‌شوند. هنگامی که خانه به اندازه کافی بلند شد، در حالی که دیوارهای فونداسیون جدید تا ارتفاع مورد نظر ساخته می شوند، دوباره بر روی تخته تکیه می کنند.

جک ها به طور مساوی در زیر خانه قرار می گیرند و به یک دستگاه جک هیدرولیک یکپارچه متصل می شوند که می تواند هر جک را به طور همزمان مقدار دقیقی را افزایش دهد. سپس خانه بر روی دیوارهای پایه جدید پایین می آید، تیرها برداشته می شوند و سوراخ هایی که تیرهای فولادی از آن عبور می کنند پر می شود.

این تکنیک برای خانه هایی که در ابتدا بر روی یک زیرزمین جزئی، فضای خزنده و پایه های باز ساخته شده اند، به خوبی کار می کند.

امکانات جدید بلند کردن خانه برای صاحبان خانه در سیاتل باز می شود


در تجربه خود متوجه شده ایم که در حالی که اکثر مردم مایلند خانه ها را به عنوان راهی برای افزایش ارتفاع بیشتر کنند، بسیاری دیگر این کار را به عنوان پناهگاهی برای مشکلات ساختاری پیش بینی نشده مانند آسیب (قریب الوقوع) به شالوده خانه به دلیل نشست یا جابجایی انجام می دهند.

در بیشتر موارد، خانه باید بلند شود تا امکان تعویض کامل پایه آن فراهم شود.

این امر به این دلیل است که بسته به وضعیت خانه، برخی از بازسازی‌های فونداسیون را می‌توان تنها با بلند کردن خانه با خیال راحت انجام داد.

رایج ترین دلایل بلند کردن خانه عبارتند از:

اضافه کردن ارتفاع سر یا فضای زیر خانه شما


شاید شما یکی از بسیاری از صاحبان خانه در سیاتل باشید که آرزو داشته اند زیرزمین جدیدی برای خود بسازند. یک دفتر، شاید یا شاید یک مینی باشگاه.

اغلب اوقات، صاحبان خانه می خواهند فضایی برای کار یا سرگرمی خود اضافه کنند، در حالی که به شدت می خواهند در محله خود بمانند.

با کلایمر خانه می توانید به راحتی یک دفتر کار درست در زیر خانه خود نصب کنید. نه تنها می توانید یک زیرزمین جدید را از ابتدا بسازید، بلکه می توانید زیرزمین موجود را نیز بزرگ کنید یا آن را به یک فضای سفارشی بزرگتر تغییر دهید.

حفظ فضای حیاط موجود و ردپای اصلی خانه شما


خانه ای که بر روی تیرهای بلند قرار دارد نه تنها فضای اضافی مورد نیاز برای نصب یک یا دو اتاق خواب اضافی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین زمین‌های اشغال نشده موجود شما را حفظ می‌کند.

با بلند کردن خانه خود، از اقدامات مجموع صفر ناشی از گسترش افقی خانه خود جلوگیری می کنید، که اتفاقاً اغلب مالکان خانه به آن مراجعه می کنند. همچنین نیازی نیست به فکر پاک کردن چمن‌ها، تجاوز به حیاط خلوت یا حتی قطع درختان دوست‌داشتنی خود باشید.

به این ترتیب، بلند کردن خانه به شما این امکان را می دهد که ردپای اصلی خانه خود را حفظ کنید. با گزینه گسترش به سمت بالا یا پایین، می توانید مطمئن باشید که ارتفاع سر اضافه شده نمایه معماری خانه شما را مخدوش نمی کند.

مقاوم سازی برای زلزله و رعایت استانداردهای لرزه ای


قبل از سال 1980، صاحبان خانه های سیاتل ملزم نبودند که خانه های خود را در پایه های خود ایمن کنند. آداب و رسوم ساختمان در آن زمان چیزی نبود که اکنون هستند.

این بدان معنا نیست که خانه ها قبل از دهه 80 "ناامن" بودند. تنها این که بسیاری از اقداماتی که در حال حاضر وجود دارد، نتیجه آن چیزی است که بین آن زمان و اکنون صورت گرفته است.

اکنون، با شرایط آب و هوایی و لرزه‌ای سیاتل که در حال حاضر وجود دارد، اکثر صاحبان خانه‌ها به خوبی می‌دانند: خانه‌ای که به طور مناسب در پایه‌های خود ایمن نشده است، در صورت وقوع زلزله، احتمال بیشتری دارد که "لغزش" کند.

خوبی با درگیر کردن خانه کلایمر مناسب این است که آنها به طور مناسب خانه شما را در برابر رکورد لرزه ای منطقه خاص شما نمایان می کنند. فرآیند واقعی مقاوم‌سازی خانه شما برای مطابقت با استانداردهای لرزه‌ای زمانی آغاز می‌شود که خانه به‌اندازه‌ای ایمن بلند شود که پایه‌های آن نمایان شود. در این مرحله، کلایمرهای خانه قادر به تقویت تیرهای تازه نصب شده و افزایش استحکام دیوار هستند.

همانطور که به نظر می رسد، هدف از مقاوم سازی لرزه ای در حین بلند کردن خانه در اینجا این است که خانه شما تا آنجا که ممکن است از نظر ساختاری انعطاف پذیر باشد. لزوماً آن را "ضد زلزله" نمی کند. به طور دقیق، هیچ راهی برای ساخت یک سازه 100٪ ضد زلزله وجود ندارد.

با رعایت استانداردهای لرزه‌ای محل خود، احتمال تسلیم شدن خانه‌تان به فعالیت‌های لرزه‌ای خشن را کاهش می‌دهید - تمام تکان‌هایی که ممکن است ساخت و ساز آن را خراب کند. علاوه بر این، البته، برای محافظت از جان ساکنان خانه ای که در اثر زلزله ویران شده است. یا حداقل، خانه‌شان را به اندازه‌ای قوی می‌کنند که بتواند در برابر اثرات بی‌حرکت تکان خوردن سنگ‌های زیرین مقاومت کند. در غیر این صورت، خانه ها می توانند (و در گذشته) به راحتی در خود فرو بریزند

به صاحبان خانه‌های سیاتل که به دنبال شروع پروژه‌های بلند کردن خانه هستند، به ویژه آنهایی که ساختارهای خود را شکننده می‌دانند، به خوبی توصیه می‌شود تا از آماده‌سازی مناسب در طول پروژه برای مطابقت با استانداردهای لرزه‌ای اطمینان حاصل کنند.

و با توجه به تمایل سیاتل به فعالیت های لرزه ای گاه به گاه، اگر یک گروه متخصص از پیمانکاران را استخدام کنید، از امنیت بیشتری برخوردار خواهید بود .

مرتب سازی سایر تعمیرات سازه ای بسیار مورد نیاز


اغلب اوقات، به نظر می‌رسد بسیاری از صاحبان خانه‌های سیاتل از این واقعیت اطلاعی ندارند که اساس خانه‌شان به طور کلی در وضعیت ضعیفی قرار دارد.

در واقع، مشکلات فونداسیون بیشتر از آنچه فکر می کنید رخ می دهد، و بسیاری از صاحبان خانه های قدیمی این را درک می کنند.

صدمات غیرقابل تشخیص به شالوده خانه شما ممکن است نتیجه چند چیز باشد: سیستم زهکشی نامناسب، بلایای طبیعی، آب و هوای دائمی وحشتناک، و سایر تغییرات اساسی در ترکیب خاک، و بسیاری از دلایل دیگر.

در حالی که اضافه کردن چند اتاق اضافی و ارتفاع سر ممکن است انگیزه اصلی برای بلند کردن خانه شما باشد، با شروع یک پروژه بلند کردن خانه، ممکن است به اندازه کافی خوش شانس باشید که کمبودهای ساختاری را به موقع کشف کنید تا آنها را در جوانی برطرف کنید.

اگر به این موضوع فکر کنید، مخصوصاً برای خانه‌های قدیمی‌تر سیاتل، با شروع یک پروژه بلند کردن خانه، در این صورت احتمالاً دو پرنده را با یک سنگ می‌کشید.

هر چه برای بلند کردن خانه شما، خوش شانس یا ناگوار باشد، درگیر شدن با خدمات پیمانکار مناسب، روندی روان، بدون درد و مقرون به صرفه را تضمین می کند.

 

مواردی که باید هنگام بودجه ریزی برای پروژه بلندسازی خانه خود در نظر بگیرید


اندازه خانه شما

همانطور که گفتیم، هر چه خانه شما بزرگتر و سنگین تر باشد، روند بلند کردن آن پیچیده تر خواهد بود. و هر چه کل فرآیند طولانی تر شود.

به طور معمول، شرکت کلایمر خانه برای هر کاری که انجام می شود، مانند قطع برق (برق، لوله کشی، فاضلاب، آب، گاز و زهکشی پای) صورتحساب فوت مربعی به شما می دهد.

آنها این کار را انجام می دهند زیرا هر چه خانه بزرگتر باشد، نیروی انسانی، ابزار و تجهیزات بیشتری مورد نیاز است.

مجوزهای مورد نیاز
بلند کردن خانه تحت بازسازی اساسی است، بنابراین معافیت از مجوز در اینجا اعمال نمی شود.

در این مورد، مجوز بلند کردن خانه در سیاتل بین 1000 تا 5000 دلار به شما تعلق می گیرد که این رقم به عوامل مختلفی بستگی دارد :

موقعیت مکانی خانه شما
ارزش پروژه کلایمر
مدت زمان دقیق پروژه کلایمر
این هزینه‌های سنگین نظارتی نشان می‌دهد که چرا باید مجرب‌ترین و کارآمدترین پیمانکاران در بازار را استخدام کنید.

یک پیمانکار خوب نه تنها یک پروژه روان را تضمین می کند. آنها از ابتدا تا انتها به شما در امور اداری کمک خواهند کرد.

هزینه های پنهان

مطمئناً شاهد افزایش غیرمنتظره در هزینه های خود خواهید بود. این هزینه‌ها معمولاً از سوی شرکت ساختمانی نمی‌آیند، بلکه از هزینه‌های خدمات حساب‌نشده ناشی می‌شوند.

چنین هزینه‌هایی شامل هزینه‌هایی است که برای قطع و وصل ایمن لوله‌کشی، تلویزیون کابلی، اینترنت باند پهن، تامین آب داخل ساختمان و همچنین شبکه برق شما لازم است.

هر یک از این موارد نیاز به یک متخصص برای اتصال ایمن (غیر/دوباره) دارد.

سوالات متداول در مورد لیفتینگ خانه

تا کی از خانه بیرون خواهم بود؟
خب، بستگی دارد. مدت زمانی که شما از خانه خود خارج خواهید شد البته با مدت زمان پروژه بلند کردن و پایان کار زیرزمین تعیین می شود.

در تجربه ما، نقطه شیرین 12-16 هفته است. این مدت طول می کشد تا یک خانه معمولی بلند شود و سپس آن را برای اشغال مجدد آماده کند. بسته به پیمانکاری که از او پیشنهاد قیمت درخواست کرده اید، ممکن است رقمی کوچکتر از این دریافت کنید. اما انتظار می رود که بیشتر شرکت ها دوره هایی را بین 12 تا 16 هفته اعلام کنند.

آیا می توانم وقتی مبلمان را بلند می کنم در خانه بگذارم؟
بله، تو میتونی. با این حال، محافظت از هر گونه اشیاء با ارزش، به ویژه آنهایی که شکننده و/یا گران هستند، مهم است. به خاطر خود آنها (و شما).

موضوع دیگری که باید نگران آن بود - سرقت. رایج نیست، اما گزارش شده است که سارقان از پروژه های ساختمانی سرقت می کنند.

توصیه ما: قبل از شروع پروژه هر چیزی را که می توانید از خانه خارج کنید.

آیا برای بلند کردن خانه در سیاتل به تأیید شهر نیاز دارید؟
بله، شما انجام می دهید.

کلایمر خانه به طور اتفاقی تحت یک دسته نظارتی از بازسازی های قابل توجه قرار می گیرد. این بدان معنی است که شما باید به مقامات محلی اطلاع دهید (و پرداخت کنید).

تنها کاری که باید انجام دهید این است که ما را از برنامه های خود مطلع کنید. سپس می‌توانیم فرآیند برنامه‌ریزی را شروع کنیم و در عین حال مطمئن شویم که پروژه شما برای ساخت و ساز تأیید شده است.

نکات نهایی بلند کردن خانه


جک های اسلب
منبع: Pxhere

تیم بلند کردن خانه شما باید اقدامات احتیاطی ایمنی خود را در حالت آماده باش داشته باشند
پیمانکارانی که ارتفاع را انجام می دهند باید بیانیه مفصلی داشته باشند که تمام خطرات احتمالی را که می تواند در طول پروژه با آنها مواجه شود مشخص کند.

بسیاری از جعبه ها باید از نظر ایمنی بررسی شوند. از اطمینان از اینکه اتصالات الکتریکی بدون آسیب باقی می مانند، مانند لوله کشی و اتصال آب داخلی، تا یکپارچگی پایه در طول فرآیند بلند کردن.

ایستاده نگه داشتن خانه در سرتاسر
در طول این فرآیند، خانه شما باید با استفاده از تیرهای فولادی که آن را سرپا نگه می‌دارد، بالا بیاید.

پشتیبانی 24 ساعته

مشاوره رایگان

 

یک هفته تضمین عودت

ضمانت اورجینال

 

ارتباط با ما

برای ارتباط با ما جهت رزرو بک لینک و رپورتاژ آگهی و با درج مشخصات سایت شما در صفحات مختلف و ... میتونید به سایت ما به آدرس خرید بک لینک آی آر مراجعه نمایید

ایمیل : info {at} kharidbacklink.ir

تماس : 0914.411.8533

مشاوره سئو : 0919.337.5082

واتس اپ و تلگرام : 0914.411.8533

 

منوی اصلی سایت