خرید بالای 300 هزار تومان ارسال رایگان

آپ بک لینک در تلگرام | آپ بک لینک در اینستاگرامآپ بک لینک در آپارات |آپ بک لینک در یوتیوب

 

ظهور صنعت کلایمر و پله برقی: آنچه برای سال 2022 در فروشگاه است


جدا از پتانسیلی که در آینده وجود دارد، تحولات زیادی در حال ایجاد است که همچنان شاهد تکامل صنعت کلایمر خواهیم بود.

معرفی ترمز ایمنی کلایمر در حدود 170 سال پیش زندگی و کار در ساختمان های بلند را امکان پذیر کرد. با این کار شهرها به نیروی گریز از مرکز پیشرفت و شهرنشینی تبدیل شدند. وقتی به مطالعات مربوط به هند نگاه می کنید، این کشور یکی از سریع ترین اقتصادهای در حال رشد در جهان است. گزارش جهانی شهرهای آکسفورد اکونومیکس تخمین می زند که 17 شهر از 20 شهر با سریع ترین رشد در جهان بین سال های 2019 تا 2035 متعلق به هند خواهند بود.

پیکسل ها
نمایندگی

مطالعات همچنین نشان داده است که شهرهای هند احتمالاً تا سال 2030 به 70 درصد از تولید ناخالص داخلی هند کمک خواهند کرد. این رشد به این معنی است که از آنجایی که شهرها حتی تعداد بیشتری را در خود جای می دهند، ما به ساختمان های بیشتر و ساختمان های بلندتر نیاز خواهیم داشت، زیرا زمین در شهرها کمیاب می شود. این امر برای صنعت کلایمر نوید خوبی دارد، زیرا راه حل هایی را برای حمل ایمن، کارآمد و مسئولانه افراد از طریق سازه های بلند ارائه می دهد.

 

جدای از پتانسیلی که در آینده وجود دارد، تحولات زیادی در حال ایجاد است که همچنان شاهد تکامل صنعت کلایمر خواهیم بود.

یک مرکز جهانی برای تولید

کارخانه های کلایمر و پله برقی هند علاوه بر مشتریان در هند، به کشورهای همسایه مانند نپال، سریلانکا و بنگلادش و غیره نیز عرضه می کنند.

از آنجایی که این کشور استعدادها، قابلیت ها و سرعت و ظرفیت تجهیزات خود را توسعه می دهد، هند آماده است تا نیازهای سایر بازارهای آسیایی را نیز برآورده کند. این باید زمینه را برای تبدیل شدن هند به تولید کننده کلایمر و پله برقی برای سایر نقاط جهان فراهم کند.

کلایمر به نظر می رسد

زیبایی شناسی کلایمر به سرعت در حال افزایش است تا ظاهر و جذابیت فرد را شخصی سازی کند. توسعه دهندگان و معماران تاکید بیشتری بر فضای داخلی کلایمر دارند و از طیف وسیع تری از رنگ ها و پرداخت ها قدردانی می کنند. این زمانی بیشتر می شود که آنها سعی می کنند حس لوکس بودن را در مورد پروژه خود منتقل کنند. شرکت های کلایمر و پله برقی در حال کار بر روی طیف جدیدی از ظاهر کلایمر هستند. در حالی که برخی از پیشنهادات امکان سفارشی‌سازی کامل را فراهم می‌کنند، برخی دیگر مجموعه‌ای از ست‌ها هستند که شامل یک پالت از پیش تنظیم شده از رنگ‌ها و بافت‌ها می‌شوند، که برای آن دسته از مشتریانی طراحی شده‌اند که می‌خواهند ظاهری جالب داشته باشند اما نمی‌خواهند برای شخصی‌سازی کامل کلایمر خود وقت بگذارند.

با تشکر از سبز شدن

با افزایش آگاهی نسبت به فناوری پایدار، تقاضا برای فناوری سازگار با محیط زیست نیز در حال افزایش است. اغلب توسعه‌دهندگان به دنبال کسب گواهی‌های سبز برای پروژه‌های خود هستند و صنعت کلایمر می‌تواند به این هدف کمک کند. بسیاری از اجزای اصلی کلایمر امروزی را می توان برای کمک به صرفه جویی در انرژی استفاده کرد. راه حل های مستقل مانند درایوهای فرکانس متغیر، حالت های آماده به کار نمونه های دیگری از نحوه ارائه راه حل های صنعت برای ایجاد آینده ای پایدار هستند.

سرویسی که فعال است

علاوه بر نوآوری، رهبران صنعت همچنان بر اهمیت خدمات پیشگیرانه به مشتریان و ارتباطات شفاف تأکید می کنند. با استفاده از قدرت اینترنت اشیا (IoT) و هوش مصنوعی (AI)، این شرکت‌ها می‌توانند مشکلات احتمالی را شناسایی کرده و به طور فعالانه به مشتری اطلاع دهند – گاهی حتی قبل از بروز مشکل. خدمات پیشگیرانه مشتری به توانایی پیش بینی مسائل یا نیازهای مشتری و رسیدگی به آنها قبل از رشد آنها می پردازد.

شرکت‌های پیشرو حمل‌ونقل عمودی نیز بر روی رویکردهای فعالانه به جای رویکردهای واکنشی تمرکز می‌کنند تا به طور کارآمدتر به مشتریان خدمات رسانی کنند. به عنوان مثال، برخی از شرکت‌ها ابزارهای تعمیر و نگهداری پیش‌بینی دارند که می‌توانند به کلایمرها متصل شوند و مالکان ساختمان و متخصصان حوزه را از یک مشکل احتمالی مطلع کنند. این کار متخصصان میدانی را با دانش بیشتری در هنگام ورود به محل برای کار در کلایمر آماده می کند. همچنین به متخصصان حوزه کمک می‌کند تا با مجموعه مناسبی از ابزارها و قطعات مورد نیاز برای راه‌اندازی و راه‌اندازی تجهیزات مجهز شوند و در نتیجه زمان خرابی را کاهش دهند.

بسته های راه حل جامع با تولید کنندگان OEM

افراد بیشتری به دنبال افزایش راحتی و آرامش در هر جنبه از زندگی هستند. وقتی نوبت به انتخاب بسته های تعمیر و نگهداری می رسد، افراد بیشتری به بسته های تعمیر و نگهداری جامع روی می آورند، چه وسیله نقلیه یا کلایمرشان. مشتریان به مزایای همکاری با OEM (تولید کنندگان تجهیزات اصلی) پی برده اند زیرا تضمینی از قطعات یدکی واقعی و خدمات حرفه ای ارائه می دهد. آنها همچنین تصمیم می گیرند برای بسته های تعمیر و نگهداری پوشش کامل ثبت نام کنند، زیرا می دانند که این بسته ها ارزش پولی را ارائه می دهد و پوشش جامع تعمیرات برنامه ریزی شده و/یا ناگهانی را به شرکت کلایمر واگذار می کند. چنین مشارکت‌هایی با OEM، ثبات را در خدمات به ارمغان می‌آورد و مشتریان را از دردسرهای مربوط به مسائل نگهداری گهگاه رها می‌کند.

نوسازی و ارتقاء

 

صاحبان ساختمان های مسکونی اکنون به ارتقاء روی آورده اند تا به حفظ یا بهبود کیفیت سواری و تجربه مسافری کلایمرهای خود کمک کنند. به روز رسانی ها اغلب شامل دوربین های نصب شده در کابین کلایمر، درایوهای VF صرفه جویی در مصرف انرژی، حالت های آماده به کار گنجانده شده، صندلی های تا شده در کابین کلایمر، بسته شدن خودکار درها، زیبایی شناسی و غیره می شود.

کلایمرهای قدیمی را می توان مدرن کرد تا زندگی جدیدی را ارائه دهد، کارایی و کیفیت سواری را افزایش دهد. بسته‌های مدرن‌سازی کلایمرهایی را که نیاز به نوسازی دارند، به‌روز با آخرین فناوری در ایمنی، آسایش و استانداردهای زیست‌محیطی جدا از افزایش تجربه مسافران می‌آورند. انعطاف‌پذیری در زمان‌بندی نصب و شرایط پرداخت مرحله‌ای به اعضای جامعه کمک می‌کند تا طرحی را انتخاب کنند که بیشترین ارتباط را با اعضای جوامع مسکونی آنها دارد. نوسازی می تواند از یک برنامه نگهداری هوشمند استفاده کند که در آن قطعات قابل استفاده مجدد از سیستم قدیمی در سیستم جدید حفظ می شود. این بیشتر به حداقل تداخل با بخش ساختاری ساختمان کمک می کند، دوره توقف را کاهش می دهد و ناراحتی ساکنان را به حداقل می رساند.

در طول سال‌ها برای کمک به ساده‌تر و کارآمدتر کردن جابجایی مسافران، مدیران تسهیلات ترجیح می‌دهند سیستم‌های مدیریت مقصد را به روز کنند. این سیستم ها به ویژه در سازه هایی با چندین طبقه و کلایمرهای متعدد کاربرد دارند. مسافران به جای استفاده از دکمه های استاندارد تماس دو جهته، طبقه خاص خود را در کنسول مدیریت مقصد وارد می کنند. این سیستم مسافرانی را که به طبقات مجاور سفر می کنند به همان خودرو اختصاص می دهد. این امر تعداد توقف‌ها در هر سفر را به حداقل می‌رساند، شلوغی خودرو را کاهش می‌دهد و زمان سفر را کاهش می‌دهد.

 

بهداشت/سرویس از راه دور

 

شرکت های صنعت حمل و نقل عمودی شروع به ترویج محصولاتی مانند فناوری های بدون لمس کردند. در یک مثال، شرکت‌ها شروع به تبلیغ اپلیکیشن‌های موبایلی کردند که با کلایمرها جفت می‌شدند تا مسافران از گوشی‌های هوشمند خود به عنوان دکمه تماس کلایمر شخصی خود استفاده کنند و نقاط تماس ساختمان را کاهش دهند.

از آنجایی که همه چیز به حالت عادی بازگشت، کارهای زیادی برای انجام در صنعت کلایمر و پله برقی هند باقی مانده است. یکی از تمرکزهای بزرگ‌تری که ادامه خواهد داشت، تقویت تولید داخلی و آماده‌سازی کارخانه‌ها در آینده برای واردات است. من معتقدم که شرکت های کلایمر مسیر توسعه زیبایی بیشتر کلایمرها را ادامه خواهند داد.

فناوری‌هایی که می‌توانند در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنند و از نظر زیست‌محیطی مسئولیت‌پذیر باشند، در زمانی که توسعه‌دهندگان برای دریافت گواهی‌های سبز برای پروژه‌های خود تلاش می‌کنند، مورد توجه قرار می‌گیرد. در نهایت، صنعت کلایمر از فناوری برای یافتن راه حل هایی برای مشکلات قدیمی و جدید استفاده خواهد کرد. باند فرودگاه صنعت کلایمر هند طولانی است و پتانسیل آن هیجان انگیز است. از اینجا به بعد من معتقدم که فقط بالا و به بعد است.

 

پشتیبانی 24 ساعته

مشاوره رایگان

 

یک هفته تضمین عودت

ضمانت اورجینال

 

ارتباط با ما

برای ارتباط با ما جهت رزرو بک لینک و رپورتاژ آگهی و با درج مشخصات سایت شما در صفحات مختلف و ... میتونید به سایت ما به آدرس خرید بک لینک آی آر مراجعه نمایید

ایمیل : info {at} kharidbacklink.ir

تماس : 0914.411.8533

مشاوره سئو : 0919.337.5082

واتس اپ و تلگرام : 0914.411.8533

 

منوی اصلی سایت